Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında doktoru görmek

Kahve falında doktoru görmek müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına, kişinin muradına ereceğine ve hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, kalbinin küt küt edeceğine, işlerin hayırlı kapılar açacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, sorunlarına da çözümler bulacağına, umduğunu bulamayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında doktoru gördüyseniz:

  • İddiacı bir yapı gösterebilirsiniz.

Kahve falında doktor ve hasta görmek birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında hasta doktor görmek güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, manevi mutluluğu tadacağına rivayet eder.

Kahve falında doktorun ilaç yazdığını görmek falı kapatan kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine inanılır.

Kahve falında kadın hastalıkları doktoruna gitmek epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, maddi kaynakların hayaldeki eve kavuşmak için yetersiz kalacağına ve enerjisi yüksek, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine delalettir.

Kahve falında göz doktoruna gittiğini görmek yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına delalet eder.

Kahve falında doktorla evlendiğini görmek doğru işler yapacağına, kişinin güzel işler yapacağına alamet eder.

Kahve falında doktorun ilac vermek doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında göz doktoru görmek hayatının kolay ve güzel geçeceğine, işlerinin hemen hallolacağına, zayıflayacağına delalet etmektedir.