Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında koridor görmek

Kahve falında koridor görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, başarıya giden yollarının açılacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, rütbesinin yükseleceğine, başa iş açacağına delalet etmektedir.

Kahve falında koridor gördüyseniz:

  • Herşeyden önce gereksiz harcamalara meyillisiniz.

Kahve falında uzun bir koridor görmek zorlukların çözüme kavuşacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına delalet eder.

Kahve falında geniş koridor görmek işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine, ancak Allah yolunda bazı hizmetlerde bulunup mazlumlara yardım ederse kısa zaman içinde hayallerini gerçekleştirebileceğine alamet eder.

Kahve falında hastane koridoru görmek kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında uzun bir koridorda yürümek başarılarının kalıcı olacağına, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dar koridor görmek refah düzeyinin yükseleceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, sıkıntıların büyüyeceğine, endişe verici bir durumla karşılaşılacağına rivayet eder.

Kahve falında karanlık koridor görmek davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında uzun koridorlu ev görmek fal sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında uzun koridor görmek ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, kişinin duygusal davranarak aldığı kararlar sonrasında geleceğini riske atacağına işaret eder.