Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüzünü görmek

Kahve falında yüzünü görmek zorlukların yakın zamanda biteceğine, yaşadıklarından ötürü çok stres ve baskı altında kalacağına, onu yalnız bırakmayacağına, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına tabir olunur.

Kahve falında yüzünü gördüyseniz:

  • Eviniz, sevdiğiniz kişiler ya da lüks tüketim malzemeleri için bütçenizin üstünde harcamalar yapabilirsiniz.

Kahve falında akan suda yüz yıkamak hayatının bu sayede güzelleşeceğine, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yüzünde yazı görmek yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, zararın telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzlerce asker görmek umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüze su dökmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında karnındaki bebeğin yüzünü görmek sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, işe giren herkesin kalkınacağına işarettir.

Kahve falında üzgün yüz görmek ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yüzü yara olmak sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine delalettir.

Kahve falında yılanla yüz yüze gelmek karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine alamet etmektedir.