Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kulaktan taş çıktığını görmek

Kahve falında kulaktan taş çıktığını görmek işleri engelleyen kişiler yüzünden büyük zararlara uğranacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, işlerini yoluna koymayı başaracağına, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, kurulu düzeni olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, geçiminin daha kolay hale geleceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kulaktan taş çıktığını gördüyseniz:

  • Kötü alışkanlıklarınızı veya boşa harcanan zaman ya da para anlamına gelen işlerinizi bir kenara bırakın.

Kahve falında kulaktan taş çıktığını görmek sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına alamet eder.

Kahve falında kulaktan kurtçuk çıktığını görmek bereketin ve karın artacağına, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine delalet eder.

Kahve falında kulaktan kir çıktığını görmek çok büyük miktarda paralar kazanacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine alamet eder.

Kahve falında kulaktan kurt çıktığını görmek hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, rızkının genişleyeceğine, bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kulaktan böcek çıktığını görmek borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kulaktan ip çıkarmak rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, zarar göreceğini bile bile bazı çalışmalar yapmak için adımlar atacağına yorulur.

Kahve falında kulaktan iltihap aktığını görmek çok başarılı olup, kazancının artacağına, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kulaktan öpülmek kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına rivayet etmektedir.