Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yakacak görmek

Kahve falında yakacak görmek nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, mesleğinde saygınlık kazanacağına ve ideallerinin gerçekleşeceğine, zor ve kötü günler geçireceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, hileli bir işle karşılaşılacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine, afiyette olacağına, kişinin iş konusunda da aynı sıkıntıları yaşaması neticesinde tüm yaşam koşullarının kötüye gideceğine, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yakacak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler bazı konulara uyum sağlamanız için ısrarcı olabilirler.

Kahve falında yakacak toplamak hükmünün geçmeyeceğine, huzurlu, mutlu olacağına işaret eder.

Kahve falında yakacak görmek iyi bir kariyer edineceğine, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yakacak kömür görmek tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, dertlerinden arınacağına delalettir.

Kahve falında yakacak tahta görmek yaşamın güzelliklerle dolacağına, işlerin rast gideceğine, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına alamet eder.

Kahve falında yakacak odun görmek hanesine huzurun dolacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, sorunların teker teker aşılacağına alamet eder.

Kahve falında yakacak odun toplamak başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, çok büyük bir acı duyacağına delalet etmektedir.