Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mayonez görmek

Kahve falında mayonez görmek büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, kazançlı işlere gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine, güzel günler geçireceğine, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, sorunlarının son bulacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına yorulur.

Kahve falında mayonez gördüyseniz:

  • Bazı köprüleri yıkmak durumunda kalabilirsiniz.

Kahve falında mayonez görmek tamamen içine kapanacağına, kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine, maddi zorlukların omuzlarına çökeceğine, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına delalet eder.

Kahve falında mayonez yemek yapılan hataların telafi edileceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına işarettir.

Kahve falında mayonez ketçap görmek ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına alamet eder.

Kahve falında ketçap mayonez görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine yorulmaktadır.