Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında doktora görmek

Kahve falında doktora görmek maddi olarak zarar edeceğine, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine işarettir.

Kahve falında doktora gördüyseniz:

  • Gitmek istediğiniz biryere geç kalabilir ya da hiç gidemeyebilirsiniz.

Kahve falında doktora diş temizletmek riske atılacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine delalettir.

Kahve falında dişini doktora göstermek dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, evlat sahibi olunacağına inanılır.

Kahve falında doktora gittiğini görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında doktora görmek onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına işaret eder.

Kahve falında doktora gidip ilaç almak yeni bir sosyal çevreye gireceğine, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına ve fal sahibine dua edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kadın doktora gitmek cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine işarettir.

Kahve falında doktora hediye vermek hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, yapılan hesapların hiçbirinin gerçeğe uygun olmayacağına delalet eder.

Kahve falında doktora yalvarmak büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, zor zamanların biteceğine işarettir.