Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kediye mama vermek

Kahve falında kediye mama vermek fal sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sağlığının da yerine geleceğine, kişinin elindekilerinden de olacağına, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, ana baba sözü dinlemeye, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine alamet eder.

Kahve falında kediye mama vermek gördüyseniz:

  • Pek çok konu planlandığı gibi ya da gitmesi gereken şekilde ilerlemeyebilir.

Kahve falında kedi maması yemek uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, şansının da açık olacağına inanılır.

Kahve falında kedi maması görmek üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, hayatı ile bazı kararlar vereceğine işarettir.

Kahve falında kediye mama vermek sorunlarının azalacağına, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında bebek maması yapmak alacaklıların kapısını aşındıracağına, hedeflerine yaklaşacağına işaret eder.

Kahve falında erkek çocuğa mama yedirmek kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir bebeğe mama yedirmek sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, yüksek moral sahibi olunacağına işaret eder.

Kahve falında bebeğe mama yapmak eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bebeğe mama vermek çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına tabir olunur.