Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dere suyunun yükseldiğini görmek

Kahve falında dere suyunun yükseldiğini görmek gözünün başka kimseyi görmeyeceğine, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, hedeflerin gerçekleşeceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, yarınlarına umutla bakacağına, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, dertlerin son bulacağına, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden fal, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dere suyunun yükseldiğini gördüyseniz:

  • Başkalarının yük, görev veya sorumluluklarını üstlenmeniz durumunda yapabilecekleriniz kısıtlanabilir.

Kahve falında dere suyunun yükseldiğini görmek ummadığınız bir yerden elinize para geleceğine, gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine inanılır.

Kahve falında suların yükseldiğini görmek kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına delalet eder.

Kahve falında deniz suyunun yükseldiğini görmek sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına işaret eder.

Kahve falında deniz sularının yükseldiğini görmek hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında göl suyunun yükseldiğini görmek başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına, etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Kahve falında suyun yükseldiğini görmek çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında su yükseldiğini görmek eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında derede bulanık su görmek çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına rivayet eder.