Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında at kullanmak

Kahve falında at kullanmak eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine ve sorunların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşturulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, anne ve baba duası alınacağına, büyük başarısızlıkların bu sayede ortadan kalkacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında at kullanmak gördüyseniz:

  • Belli konularda yeteneklerinizi ya da kendinizi keşfetmenizi engelleyen bağlardan ya da anlaşmalardan kurtulabilirsiniz.

Kahve falında at arabası kullanmak o şekilde bir çözüm bulacağına, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında at arabasını kullanmak zaman bulmakta zorlanacağına, ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine alamet eder.

Kahve falında at kullanmak hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında buzda araba kullanmak isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, rızkından olacağına yorulur.

Kahve falında siyah otomobil kullanmak evine huzurun ve bereketin geleceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine işaret eder.

Kahve falında ölmüş birinin eşyasını kullanmak sevinçten gözyaşı dökeceğine ve sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine işaret eder.

Kahve falında taksi kullanmak hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, iş hayatında fal sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında transit kullanmak hayırlı kapılara ulaşacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına alamet eder.