Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında zehir kusmak

Kahve falında zehir kusmak sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına ve iş hayatına bütün ağırlığını vererek çok daha büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, çok sıkıntılı bir hal alacağına, yakınlarda bir olay ile karşılaştığında adil olmayan bir para alacağına, fal sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, ön plana çıkacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına yorulur.

Kahve falında zehir kusmak gördüyseniz:

  • Gelişmeler belli başlı olayların nedenlerini veya meydana gelme sebeplerini anlamanızı sağlayabilir.

Kahve falında zehir kusmak o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine rivayet eder.

Kahve falında zehirlenip kusmak istediği makama geleceğine, hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına işarettir.

Kahve falında zehir içip kusmak arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, bereketin ve verimin hâkim olacağına delalet eder.

Kahve falında zehirlenmek kusmak aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine ve çok büyük zararlara uğranacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dumandan zehirlenmek çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine, falı kapatan kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında zehirli yılan tutmak yeni işlere atılacağına, daha çok iş yapacağına rivayet eder.

Kahve falında zehirli sarmaşık görmek işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına ve bu yüzden çok iyi gidebilecek bir işi zarara sürükleyeceğine inanılır.

Kahve falında zehirli siyah yılan görmek yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine rivayet etmektedir.