Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kavuk görmek

Kahve falında kavuk görmek etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, hırsla ve büyük bir inançla ilerleyeceğine, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, güzel bir iş fırsatına, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına delalettir.

Kahve falında kavuk gördüyseniz:

  • Gerçekleri görememeniz durumunda sorunlar oluşabilir.

Kahve falında padişah kavuğu görmek başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, değer göreceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına delalettir.

Kahve falında kavuklu görmek şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başında kavuk görmek zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, bu sayede de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında kavuk görmek büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, onun tarafından iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına delalet eder.