Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiği kızı gülerek görmek

Kahve falında sevdiği kızı gülerek görmek girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, başarı kaydedeceğine, kazançlı bir işin başına geçirileceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında sevdiği kızı gülerek gördüyseniz:

  • Diğerlerini kendiişlerinize katılımları için cesaretlendirebilirsiniz.

Kahve falında sevdiği kızı gülerek görmek sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kızı gülerken görmek yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, umutların yıkılacağına delalet eder.

Kahve falında kıza gül vermek işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına rivayet eder.

Kahve falında bir kıza gül vermek geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına delalet eder.

Kahve falında bir kıza gül görmek adını kirleteceğine, iyi geçiminin biteceğine, insanlarla arasının açılacağına işaret eder.

Kahve falında bir kıza kırmızı gül vermek sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda fal sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiğin kişiden kırmızı gül almak ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına, aileyle iş yapmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiğine kırmızı gül görmek iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine alamet etmektedir.