Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bordo ev görmek

Kahve falında bordo ev görmek uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, kazancının günden güne çok artacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine, düzenin bozulacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, sıkıntıların sona ereceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına inanılır.

Kahve falında bordo ev gördüyseniz:

  • İstediğiniz şeyler varsa dile getirmeniz gerekiyor.

Kahve falında bordo ev görmek devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, canla başla çalışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bordo renk ev görmek hacetinizin giderilmesine, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine işaret eder.

Kahve falında bordo renkli yatak örtüsü görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına delalettir.

Kahve falında bordo görmek yaptığı işte sivrileceğine, çok daha uzun bir ömre sahip olacağına işaret eder.

Kahve falında bordo halı görmek işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına yorulur.

Kahve falında bordo renk perde görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, çevresinin genişleyeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bordo koltuk görmek yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, boş kuruntularla uğraşacağına delalettir.

Kahve falında bordo etek giymek hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına işarettir.