Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüzünü örtmek

Kahve falında yüzünü örtmek tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, işinin ehli durumuna geleceğine, yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, böylece hayırlı bir yola girileceğine, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, rahata erileceğine işarettir.

Kahve falında yüzünü örtmek gördüyseniz:

  • Maddi başlıklı konularda güç mücadeleleri veya şov yapan kişilerle uğraşılar söz konusu olabilir.

Kahve falında yüzü örtmek kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında yüzünü örtmek kırılacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve falı kapatan kişinin çok mutlu olacağına tabir olunur.

Kahve falında yüz örtmek takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, ardından birçok konuda yardımcı olacağına işarettir.

Kahve falında bir kişinin üzerini örtmek yardımcı olmayacağına, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz yemeni örtmek değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, onu yalnız bırakmayacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının üstünü örtmek kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına işarettir.

Kahve falında saç ördüğünü görmek muradın yerine geleceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine işarettir.

Kahve falında ölünün üzerine yorgan örtmek birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye delalet etmektedir.