Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yükseğe çıkıp indiğini görmek

Kahve falında yükseğe çıkıp indiğini görmek uzun bir süre boyunca mutlu olan fal sahibinin, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine böylece hayata ve insanlara karşı daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, yapılan ortaklıkların bozulacağına işaret eder.

Kahve falında yükseğe çıkıp indiğini gördüyseniz:

  • Duygusal konular üretkenliğinizi olumsuz etkileyebilir.

Kahve falında yükseğe çıkıp indiğini görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yükseğe çıkıp inmek zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yüksek bir yere çıkıp inememek kazançlı kapıların açılacağına, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yükseklere çıkıp inmek elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, çok kötü günler göreceğine alamet eder.

Kahve falında yüksek binaya çıkıp inmek düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yükseğe çıkıp inememek yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına alamet eder.

Kahve falında yükseğe çıkıp korkmak sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, hak yemeyeceğine, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına rivayet eder.

Kahve falında yüksek bir yere çıkıp inmek maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına ve çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine işaret etmektedir.