Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saçlarının çoğaldığını görmek

Kahve falında saçlarının çoğaldığını görmek uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, bu sayede sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, bu sayede kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine tabir olunur.

Kahve falında saçlarının çoğaldığını gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz sizden yaklaşım bekleyen bir kadını uzun zamandan beri ihmal ediyor olabilirsiniz.

Kahve falında saçlarının çoğaldığını görmek bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, zor zamanlar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında saçların çoğaldığını görmek kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına yorulur.

Kahve falında saçının çoğaldığını görmek karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, kısmet alacağına, iyi günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında suyun çoğaldığını görmek ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, başarılarının ve kazancının artacağına delalettir.

Kahve falında deniz suyunun çoğaldığını görmek ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dişlerin çoğaldığını görmek zaman içinde daha güzel günler göreceğine, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kaplumbağaların çoğaldığını görmek kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, evine haciz geleceğine rivayet eder.

Kahve falında denizin çoğaldığını görmek haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine yorulur.