Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında insanı yaşlı görmek

Kahve falında insanı yaşlı görmek hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında insanı yaşlı gördüyseniz:

  • Bazı kişiler bazı konulara ilgisizliklerini şimdiden dile getirdiyse, bırakın gitsinler.

Kahve falında insanları yaşlanmış görmek hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında yabancı yaşlı insanlar görmek sıkıntıların çözüme ulaşacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Kahve falında iki yaşlı insan görmek maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine alamet eder.

Kahve falında ölmüş insanı yaşıyor görmek sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, hayırlı ve güzel olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yaşlı insanla evlenmek işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine, çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yaşlı insana yardım etmek kısa süre içinde çok üzüleceği bir olay yaşayacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına işaret eder.

Kahve falında yaşlı bir insanın elini öpmek yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına tabir olunur.

Kahve falında genç insanı yaşlı görmek kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, kişinin daha çok kazanacağına tabir olunur.