Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hardal görmek

Kahve falında hardal görmek sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına, onları hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına ve rahata edeceği bir döneme gireceğine, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine, tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına yorulur.

Kahve falında hardal gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren işlerinizde veya özel ilişkilerinizde işler yavaş akmaya başlıyor.

Kahve falında hardal sarısı pantolon görmek kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hardal sarısı elbise görmek hafifleyeceğine, mutlu olacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, bu borç sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine delalettir.

Kahve falında hardal yemek hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, bir sebeple hem çok şaşıracağına, hem de çok üzüleceğine yorulur.

Kahve falında hardal görmek daha iyi mağazalardan giyineceğine, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında hardal toplamak aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hardal otu görmek karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hardal sarısı görmek ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, kısmetlerin azalacağına rivayet eder.

Kahve falında hardal rengi gömlek görmek önün açılacağına, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına delalet eder.