Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evde küçük yılanlar görmek

Kahve falında evde küçük yılanlar görmek büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına, endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, yüksek bir makamı olacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine tabir olunur.

Kahve falında evde küçük yılanlar gördüyseniz:

  • O nedenle sevdiğiniz kişileri aramanızda fayda var.

Kahve falında evde küçük yılan görmek çok büyük bir rahatlığa ereceğine, ailesini de aynı ölçüde mutlu edip, gururlandıracak işler yapacağına işaret eder.

Kahve falında evde küçük yılanlar görmek aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, gelirinin garanti olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında büyüklü küçüklü yılan görmek fal sahibinin kazancının da katlanarak çoğalacağına, zorlu bir dönem geçirileceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına işarettir.

Kahve falında sarı küçük yılan görmek gam ve kasavetin de uçup gideceğine, ünleneceğine alamet eder.

Kahve falında küçük yılan yavrusu görmek her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile falı kapatan kişinin kendisini başka işlere vereceğine delalet eder.

Kahve falında küçük küçük yılan görmek iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, işlerin daha kötüleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında birçok küçük yılan görmek üzüntülerinin sona ereceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında küçük kara yılan görmek çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına rivayet etmektedir.