Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında rüzgarı görmek

Kahve falında rüzgarı görmek yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, her türlü kötülükten uzakdurulacağına, mali konularda yeterince dikkatli davranmadığı için sürekli bir dar boğaz yaşayacağına, hak yolundan uzaklaşacağına, malının ve parasının ziyan olacağına, birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine tabir olunur.

Kahve falında rüzgarı gördüyseniz:

  • Partnerlerinizle maddi sorumluluklar veya maddi başlıklı konularda daha dürüst olunması gerektiğine dair sohbetleriniz artabilir.

Kahve falında rüzgardan korkmak kısmetin ve şansın açılacağına, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evin içinde rüzgar görmek hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, çok büyük kazançlar sağlayacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine işaret eder.

Kahve falında rüzgarı hissetmek o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye tabir olunur.

Kahve falında rüzgarla konuşmak aile hayatına adım atılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına inanılır.

Kahve falında evde rüzgar görmek güzel sözler işiteceğine, bu sayede çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine delalettir.

Kahve falında hortum rüzgar görmek bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine ve malının çalınacağına, sorumluluk alacağına yorulur.

Kahve falında rüzgara yakalanmak hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında sert rüzgar görmek işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, emeklerinin boşa gideceğine, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına delalettir.