Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında denize ateş etmek

Kahve falında denize ateş etmek son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, iş sahibi olunacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, maddi açıdan zarar edileceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, işlerinin tutacağına, işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında denize ateş etmek gördüyseniz:

  • Herhangi bir konuda kendinizi çok fazla şartlamadan önce başkalarının ne düşündüklerini anlamaya çalışmalısınız.

Kahve falında denizden ateş çıktığını görmek gelirin düşmesiyle beraber kişinin kemerleri sıkmak zorunda kalacağına, sıkıntılarının biteceğine, şansının açılacağına yorulur.

Kahve falında denizin üstünde ateş görmek elinin bollaşacağına, işinin gücünün yaver gideceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına tabir olunur.

Kahve falında deniz üzerinde ateş görmek büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına işaret eder.

Kahve falında denizde ateş yakmak niyetini ve kalbini bozmayan fal sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına delalet eder.

Kahve falında denizin içinde ateş görmek işlerinin tutacağına ve zenginliğinin alıp yürüyeceğine, elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında deniz kenarında ateş görmek gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine alamet eder.

Kahve falında deniz ve ateş görmek işinden ve parasından olacağına, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında denizde ateş görmek işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, bu yüzden büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine işarettir.