Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında akrabanın evini temizlemek

Kahve falında akrabanın evini temizlemek zor durumda olanın da halinin gittikçe kötüleşeceğine, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, maddi zarara gireceğine, kişinin muradına ereceğine, sorun yaratan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, işlerin yoluna gireceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine, hasta ve üzgün olacağına işarettir.

Kahve falında akrabanın evini temizlemek gördüyseniz:

  • Tuhaf, ilginç, aldatıcı, beklenmedik veya ilham verici olaylar yaşanabilir.

Kahve falında akrabanın evini temizlemek sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, şansının ve kısmetinin açık olacağına, başarılarının takdir edileceğine tabir olunur.

Kahve falında akrabanın evinde yılan görmek ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına işarettir.

Kahve falında bir akrabanın evine gitmek zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına tabir olunur.

Kahve falında bir akrabanın evinin yandığını görmek alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında akrabanın evine girmek sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına, kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında akrabaları evinde görmek çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında akrabanın evinde olmak başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evinde akrabalarını görmek iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, kazancını iki kat arttıracağına işarettir.