Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen anneyle konuşmak

Kahve falında ölen anneyle konuşmak onun el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine bu sayede de iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölen anneyle konuşmak gördüyseniz:

  • Gelişmeler belli başlı olayların nedenlerini veya meydana gelme sebeplerini anlamanızı sağlayabilir.

Kahve falında ölmüş annemle konuşmak atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına rivayet eder.

Kahve falında ölmüş anne babayla konuşmak aile bireyleri arasında çok büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş anneyle konuşmak daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına rivayet eder.

Kahve falında ölmüş annesiyle konuşmak falı kapatan kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş anneyle telefonda konuşmak kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, önemli ve büyük adımlar atacağına, bu durumun da herkesin dikkatini çekeceğine delalet eder.

Kahve falında telefonda anneyle konuşmak moralinin düzeleceğine, sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş annesiyle telefonda konuşmak iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına ve kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine tabir olunur.

Kahve falında telefonla anneyle konuşmak gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, moralinin bozulacağına ve yaptıklarının kendisini tatmin etmemesi nedeniyle, kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına işaret eder.