Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kısa saç kestirmek

Kahve falında kısa saç kestirmek işinden ve parasından olacağına, fal sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine ve sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine, yüksek bir makama geleceğine, önemli işler yapacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, kalp kırıklığına neden olacağına, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kısa saç kestirmek gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin gittiğiniz yolda sizi engellemek için elinden geleni yaptığını düşünüyor olabilirsiniz.

Kahve falında saçlarını kısacık kestirmek uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, çekilen yükün hafifleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında saçları çok kısa kestirmek sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına rivayet eder.

Kahve falında saçı kısacık kestirmek ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, geçim derdine gireceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kısa saç kestirdiğini görmek ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, yol alacağına ve zaferler elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında saç kısa kestirmek rahatının kaçacağına, sevdiği insanların olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında saçları kısa kestirmek uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına işarettir.

Kahve falında kısa saç kestirmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, kişisel problemlerini çözeceğine inanılır.

Kahve falında saçı çok kısa kestirmek üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına işarettir.