Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırmızı bitki görmek

Kahve falında kırmızı bitki görmek gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşayacağına, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine alamet eder.

Kahve falında kırmızı bitki gördüyseniz:

  • Size verebilecekleri zarar fazla değildir.

Kahve falında kırmızı bitki görmek asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, insanlar hakkında yaptığı kötü yorumlar yüzünden yalnız kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çiçeksiz bitki görmek insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine ve kötü bir kişi olup herkesi korkutarak para kazanacağına, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına yorulur.

Kahve falında uzayan bitki görmek toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında toprağa bitki ekmek işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine delalettir.

Kahve falında su bitkisi görmek tabiatı kötü olan kişiye, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına inanılır.

Kahve falında kauçuk bitkisi görmek daha sonra düzelip tekrar ayağa kalkacağına, gerçek dostluklarına odaklanacağına inanılır.

Kahve falında mor bitki görmek içinde bulunduğu maddi ve manevi boşluğu işi ile dolduran fal sahibinin çok hayırlı ve sevinç getirecek olaylar ile karşılaşacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında şifalı bitki görmek sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine alamet eder.