Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kabeyi yakından görmek

Kahve falında kabeyi yakından görmek zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına, hayırlı bir hayat süreceğine, mutluluktan bolca nasipleneceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kabeyi yakından gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız olumlu ilerleyecek.

Kahve falında kabeyi yakından görmek yepyeni biri haline geleceğine, kişinin uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında güneşi yakından görmek düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında ayı yakından görmek iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına delalet eder.

Kahve falında yakından aslan görmek aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, üzüntülerinin biteceğine ve çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yakından uçak görmek uğradığı zararın telafi edileceğine ve büyük başarılar kazanacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine rivayet eder.

Kahve falında yakından deniz görmek iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında denizi yakından görmek endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında denize yakından bakmak maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine alamet eder.