Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dağ uçurum görmek

Kahve falında dağ uçurum görmek büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına, yeni kararlar alıp, yeni başlangıçlar yapacağına, deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına, çok büyük başarılar kazanacağına, yeni işlere gireceğine, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine delalettir.

Kahve falında dağ uçurum gördüyseniz:

  • Çok yakında türlü konularda onların desteğine ihtiyacınız olabilir.

Kahve falında dağ uçurum görmek bunu Allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uçurumun kenarından düşmek bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine ve kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına, yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına delalettir.

Kahve falında başkasının arabayla uçurumdan düştüğünü görmek anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arabanın uçuruma düştüğünü görmek kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, başarılarının katlanacağına alamet eder.

Kahve falında yeşil uçurum görmek büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uçuruma düşen görmek sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine yorulur.

Kahve falında birini uçuruma itmek ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında uçuruma tırmanmak kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine yorulmaktadır.