Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok iş görmek

Kahve falında çok iş görmek iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, başının ağrıyacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine, kazancının düşeceğine, malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına, ancak tüm bu sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine rivayet eder.

Kahve falında çok iş gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin isteklerinizi ya da koşullarınızı yerine getirmeleri konusunda ısrarcı olabilirsiniz.

Kahve falında işinde başarılı olmak maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeni işe girdiğini görmek işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, donatacağına alamet eder.

Kahve falında işyerinde kargaşa görmek müjdeli olaylar yaşayacağına, bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine delalettir.

Kahve falında işlenmemiş elmas görmek elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, patron olunacağına işarettir.

Kahve falında işyerinde kedi görmek varını yoğunu kaybedeceğine, engel teşkil edeceğine ve onu karar aşamasında kısıtlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında iş görüşmesine geç kalmak en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan fal, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına tabir olunur.

Kahve falında iş arkadaşını ölmüş görmek doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, kendisi ile baş başa kalacağına inanılır.

Kahve falında üzerine işendiğini görmek sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine işaret etmektedir.