Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiğinin yüzünde yara görmek

Kahve falında sevdiğinin yüzünde yara görmek kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, çok büyük mutluluklar tadacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, şans ve bereket kapılarının açılacağına, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına inanılır.

Kahve falında sevdiğinin yüzünde yara gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi göstermeniz veya harekete geçmeniz durumunda olumlu geri dönüşler alabilirsiniz.

Kahve falında sevdiğinin yüzünde yara görmek çok büyük başarılara imza atacağına, bu sayede kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, olayın ağız münakaşasına varacağına rivayet eder.

Kahve falında kızının yüzünde yara görmek bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına rivayet eder.

Kahve falında eli yüzü yara görmek yeni işlere girileceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine işaret eder.

Kahve falında yüzü yara görmek destek istediği kişilerden destek alamayacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına delalettir.

Kahve falında birinin yüzünde yaralar görmek sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına, manevi olarak ferahlayacağınıza delalet eder.

Kahve falında yüzünde yara izi görmek düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına tabir olunur.

Kahve falında yüzünü yara görmek uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, sevineceğine, beklediklerini duyacağına delalettir.

Kahve falında yüzünde büyük yaralar görmek sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine delalet eder.