Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tek göz görmek

Kahve falında tek göz görmek çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve fal sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, makam edineceğine, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına delalettir.

Kahve falında tek göz gördüyseniz:

  • İnsanlar şikayet veya eleştirilere aşırı tepkiler verebilirler.

Kahve falında kendini tek gözlü görmek önüne pek çok imkan sunulacağına, ancak etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bu durumlardan kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında birini tek göz görmek işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tek gözlü hayvan görmek elinin bollaşacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, işlerinde yenilikler yapacağına delalet eder.

Kahve falında tek gözü kör görmek yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine inanılır.

Kahve falında tek gözünü kör görmek iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına inanılır.

Kahve falında tek gözü kör kedi görmek kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, kötü haberler alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tek gözlü yılan görmek sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında tek gözlü görmek hayattan her istediğini alacağına, hayatının daha kolay, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine yorulmaktadır.