Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında termal görmek

Kahve falında termal görmek çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına, stresli günler yaşaması yüzünden de moralsiz olacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına, büyüyeceğine, kendinden emin adımlar atacağına, kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına delalet eder.

Kahve falında termal gördüyseniz:

  • Seyahatler ya da fiziksel aktiviteler esnasında dikkatli hareket etmenizde fayda var, sakarlıklara açıksınız.

Kahve falında termal görmek devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine alamet eder.

Kahve falında termal havuzda yüzmek eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, kazancın katbekat arttırılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında termal havuza girmek sorunların ve dertlerin biteceğine, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında termal suda yüzmek refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına rivayet etmektedir.