Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında köpek koşturması görmek

Kahve falında köpek koşturması görmek mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, eşler arasında bir soğukluk olacağına, talihinin artacağına, rızkının çoğalacağına, keyfinin, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında köpek koşturması gördüyseniz:

  • Fikir paylaşımları veya alışılmadık nedenlerle ilgili grupsal çalışmalar kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Kahve falında köpeğe dönüşen insan görmek bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, kişinin içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine delalet eder.

Kahve falında köpek balığının yediğini görmek bir sebeple gergin ve stresli günler geçireceğine, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında elini köpeğin ağzına sokmak sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Kahve falında köpek salyası görmek yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir insanın köpeğe dönüştüğünü görmek maddi olarak büyük getirisi olacağına, ele geçen fırsatların hiçbir yarar sağlamayacağına işaret eder.

Kahve falında yatakta köpek görmek sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, elinin bollaşacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine yorulur.

Kahve falında kaybolan köpek görmek sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında köpek balığının öldüğünü görmek hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, tazeleneceğine ve şifa bulacağına inanılır.