Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karides görmek

Kahve falında karides görmek ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, onlar nedeni ile başının beladan kurtulmayacağına, müjdeli olaylar yaşayacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına, bu nedenle kendisini hep yorgun ve bıkkın hissedeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine ve suratının asılacağına, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına delalettir.

Kahve falında karides gördüyseniz:

  • O zaman hata yapma oranını azaltacaksınız.

Kahve falında karides pişirmek kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına işarettir.

Kahve falında karides ayıklamak siparişlerinin çoğalacağına, galibiyetlerinin artacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında karides balık görmek hasret çekileceğine, rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine yorulur.

Kahve falında karides yemek hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine delalettir.

Kahve falında karides görmek mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına, gönül işlerinden yana hayır bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında jumbo karides görmek anne babayla tatsızlık yaşanacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına yorulur.

Kahve falında karides yediğini görmek hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, dualarının karşılığını göreceğine, üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına inanılır.

Kahve falında karides temizlemek vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine delalettir.