Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bilezik görmek

Kahve falında bilezik görmek özel hayatında sessizleşeceğine, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, kazancının çok daha fazla olacağına, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine işarettir.

Kahve falında bilezik gördüyseniz:

  • Araştırıp soruşturmadan harekete geçmemelisiniz.

Kahve falında bilezik yüzük görmek çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, iş kaybı yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında incili altın bilezik görmek çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına delalettir.

Kahve falında ölmüş birinden altın bilezik almak kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine yorulur.

Kahve falında burma bilezik takmak kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine işarettir.

Kahve falında altın bilezik kaybetmek dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, umutlarının kendisine hayır getireceğine tabir olunur.

Kahve falında bilezikler takmak huzurlu, mutlu olacağına, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına işaret eder.

Kahve falında bebeğin kolunda bilezik görmek fal sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine işaret eder.

Kahve falında altın bilezik almak ve takmak muradına ereceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına delalettir.