Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki dil görmek

Kahve falında iki dil görmek kazancın günden güne artacağına, gayrimenkul işine girileceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına, güzel, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, bahtının da çok parlak olacağına, uzun bir seyahate çıkılacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına inanılır.

Kahve falında iki dil gördüyseniz:

  • Bir an da eski arkadaşlarınız, ortaklarınız, müşterileriniz veya akrabalarınızla görüşmek isteyebilirsiniz.

Kahve falında yılan dili görmek çekilen zahmetin sona ereceğine, şansın açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında deve dili görmek çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dili yara görmek hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine, hızlanacağına, işlerin yoluna gireceğine tabir olunur.

Kahve falında yılan dili kesmek iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına inanılır.

Kahve falında dili tutulmak konuşamamak başkasının malına ve parasına göz dikerek menfaat elde edeceğine, düşlediği evliliğin gecikeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birinin dilinin koptuğunu görmek sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine yorulur.

Kahve falında dilenirken görmek hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında erkeğin dilini görmek rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına rivayet etmektedir.