Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tedavi görmek

Kahve falında tedavi görmek kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, bol rızık sahibi olunacağına, işlerinin kötüye gideceğine, sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, büyük bir zenginlik kazanılacağına, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tedavi gördüyseniz:

  • Belli konularda yanlışlar yapan veya doğru gelmeyen eğilimleri olan kişilerin girişimlerinizi merak etseniz bile, içerisinde yer almamaya veya katılımda bulunmamaya özen göstermelisiniz.

Kahve falında hastanede tedavi olmak büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına işarettir.

Kahve falında tedavi etmek yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, çevresinin genişleyeceğine, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına inanılır.

Kahve falında tedavi yapmak kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hastayı tedavi etmek çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Kahve falında dişini tedavi ettirmek yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kanser tedavisi olduğunu görmek sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine delalet eder.

Kahve falında dişlerini tedavi ettirmek sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, falı kapatan kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dişçide tedavi olmak çok büyük zarar ettiği için insanların kendisine borç vermeyeceklerine ve uzun zamandan beri yaptığı işi, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine rivayet etmektedir.