Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çamurun içinde altın bulmak

Kahve falında çamurun içinde altın bulmak karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına, işle ilgili yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve bu sayede çok büyük bir ferahlık duyacağına, kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına delalet eder.

Kahve falında çamurun içinde altın bulmak gördüyseniz:

  • Küçük kayıplarınız olabilir.

Kahve falında çamur içinde altın bulmak ilişkiye huzurun geleceğine, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çamurun içinde altın bulmak ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya işaret etmektedir.

Kahve falında çamur içinde para bulmak yarar sağlamayacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, feraha ereceğine delalettir.

Kahve falında çamurun içinden bozuk para bulmak yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına işarettir.

Kahve falında çamurda altın bulmak her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına, dedikodu edeceğine, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen fal sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında çamurun içinden altın toplamak sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına inanılır.

Kahve falında çamurun içinde altın görmek aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de falı kapatan kişinin ağız tadının yerine geleceğine, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine alamet eder.

Kahve falında çamur içinde altın görmek anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına yorulmaktadır.