Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çelik görmek

Kahve falında çelik görmek bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine, bazı radikal kararlar alınacağına, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayırlı bazı adımlar atacağına, kişinin şansının artacağına, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çelik gördüyseniz:

  • Eskiden kalma bazı belirli sorunlarla uğraşmanız gerekebilir.

Kahve falında çelik bileklik görmek zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına inanılır.

Kahve falında çelik tencere yıkamak ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına, çok büyük üzüntü yaşayacağına işarettir.

Kahve falında demir çelik görmek yaşam şartlarının düzeleceğine, mutluluk verici haberlerin alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çelik çomak günahların af olacağına, adından konuşulur olacağına, terfi edeceğine alamet eder.

Kahve falında çelik kapı taktırmak sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine, kişinin hayat sevincinin artacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çelik bıçak görmek iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine, huzurunu da kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına delalet eder.

Kahve falında çelik para kasası görmek kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine yorulur.

Kahve falında çelik bardak görmek rahatlığa ereceğine, her kararlarında onların arkasında olacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine delalettir.