Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kanuni görmek

Kahve falında kanuni görmek yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine, dualarının kabul olacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kanuni gördüyseniz:

  • Tarihe, felsefeye veya yabancı kültürlere ilginiz bilginizi arttırmanızı sağlayabilir veya alacağınız kararları etkileyebilir.

Kahve falında kanuni görmek uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Kahve falında kanuniyi görmek ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine rivayet eder.

Kahve falında kanuni sultan süleyman görmek barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, kindar olacağına, parasının üstüne para ekleyeceğine yorulur.

Kahve falında kanuni sultan süleymanuın mezarını görmek düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, çok zor durumlara düşeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına işaret eder.