Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında havuzu görmek

Kahve falında havuzu görmek zorlukların ve sorunların aşılacağına, engellerin ortadan kalkacağına, falı kapatan kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, kimse ile tartışmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, en çetin zorlukların aşılacağına, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına işaret eder.

Kahve falında havuzu gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinin dışında da insanlardan bencilce yaklaşımlar görebilir, artniyetli tavırlarla karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında havuz kenarında oturmak aralarından su sızmayacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine alamet eder.

Kahve falında yeşil havuz görmek işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında deniz havuz görmek aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına ve çok üzüleceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evin içinde havuzda yüzmek sıkıntılarının biteceğine, parasının ve malının çoğalacağına, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında birinin havuza düştüğünü görmek kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında masmavi havuzda yüzmek edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına ve rahata ereceğine, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, önemli bir makama terfi alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında havuzda kum görmek başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında kurumuş havuz görmek namaz kılacağına, yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine işaret eder.