Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiğin kişiyle kavga ettiğini görmek

Kahve falında sevdiğin kişiyle kavga ettiğini görmek yarar getireceğine, konfor içinde olacağına, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, kazancın kısa bir zaman içinde elden çıkacağına, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işarettir.

Kahve falında sevdiğin kişiyle kavga ettiğini gördüyseniz:

  • Bazı planlarınızdan vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında sevdiğin kişiyle kavga ettiğini görmek iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, takdir toplayacağına, hayata karşı isteksizleşeceğine inanılır.

Kahve falında sevdiğin kişinin kavga ettiğini görmek moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına yorulur.

Kahve falında sevdiği kişiyle kavga ettiğini görmek inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına inanılır.

Kahve falında kavga ettiği kişiyi görmek hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, huzura ereceğinize, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine işarettir.

Kahve falında iki kişinin kavga ettiğini görmek ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına delalet eder.

Kahve falında başka kişilerin kavga ettiğini görmek çok farklı bir kişi olacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına delalet eder.

Kahve falında kavga ettiğin kişiyi görmek çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, bu ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kavga ettiğin kişiyle konuşmak maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine,  yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına alamet etmektedir.