Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kefene görmek

Kahve falında kefene görmek çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına, çok büyük hayır duası alınacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında kefene gördüyseniz:

  • Konuları değerlendirirken her şeyin mükemmel olacağı kadar, verebileceği maksimum rahatsızlıkları da düşünmeniz gerekiyor.

Kahve falında kirli kefen görmek hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına işaret eder.

Kahve falında kefenli ölüler görmek içinin ve kafasının da rahat edeceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölü ve kefen görmek falı kapatan kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, tüm sorunlarının biteceğine ve endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına tabir olunur.

Kahve falında mezarda kefen görmek hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine yorulur.

Kahve falında kefene sarılmış bebek görmek kişinin başarısızlığa düşeceğine, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kefen kesmek haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında kefende insan görmek hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde hergün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine yorulur.

Kahve falında kefende kan görmek çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine rivayet etmektedir.