Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında buz ev görmek

Kahve falında buz ev görmek bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, sevindirici olaylar yaşayacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine alamet eder.

Kahve falında buz ev gördüyseniz:

  • Belli değişiklikleri açıkça uygulamaya koymanız engeller ya da baskılarla karşılaşmanıza neden olabilir.

Kahve falında buz ev görmek işlerin daha kötüleşeceğine, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evde buz görmek zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına, büyük rahatlık yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında buzlu ev görmek temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine inanılır.

Kahve falında buzdan ev görmek müreffeh bir yaşama sahip olacağına, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına işarettir.

Kahve falında buz tutmuş ev görmek çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına inanılır.

Kahve falında buz uzerinde yurumek çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, sıkıntılarının biteceğine, kazancının artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında suların buz tuttuğunu görmek kazancının düşeceğine, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına, kazalardan, belalardan korunacağına rivayet eder.

Kahve falında buz gibi su görmek falı kapatan kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına rivayet etmektedir.