Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuşun uçtuğunu görmek

Kahve falında kuşun uçtuğunu görmek herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına, endişe veren durumların düzeleceğine, çalışmaların bu sayede çok daha iyi bir hal alacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, işlerinin açılacağına, şansının döneceğine, hayal ettiği şeylere göstereceği azim sayesinde kısa sürede ulaşacağına, maddi imkânlarının çoğalacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kuşun uçtuğunu gördüyseniz:

  • Detaylara çok fazla odaklanmanız asıl resmi kaçırmanıza neden oluyor olabilir.

Kahve falında uçan beyaz kuşlar görmek gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında havada uçan kuşlar görmek çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına delalettir.

Kahve falında uçan muhabbet kuşu görmek bereket ve huzur getireceğine, yardım almak istese de, derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına işaret eder.

Kahve falında serçe kuşu uçurmak yarınlarının dünlerini aratmayacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına yorulur.

Kahve falında kuşu uçurmak kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, parasal ve ruhsal sorunların artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uçan tavus kuşu görmek umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine tabir olunur.

Kahve falında muhabbet kuşu uçurmak sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve bu sayede büyük bir zenginliğe kavuşulacağına inanılır.

Kahve falında serçe kuşunu uçurmak çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine tabir olunur.