Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında oyuncak görmek

Kahve falında oyuncak görmek çok zor günler geçirileceğine, dua alacağına, iş hayatında terfi alınacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına, nazara gelinecek başarılar elde edileceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine yorulur.

Kahve falında oyuncak gördüyseniz:

  • Fazla düşünmeden aklınıza gelen ilk tercihi yapın.

Kahve falında oyuncak dükkanına girmek alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında oyuncak bebek aldığını görmek iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ağlayan oyuncak bebek görmek şansının yaver gideceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında oyuncak bebek hediye etmek aile içinde huzurunun yerinde olacağına, tartışmalar yaşanıp aile huzurunun tamamen bozulacağına alamet eder.

Kahve falında konuşan oyuncak görmek yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına delalettir.

Kahve falında oyuncak araba görmek başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına delalettir.

Kahve falında oyuncak para görmek tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, kolaylıklarla karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında gelinlik giymiş oyuncak bebek görmek kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine delalet eder.