Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evin tavanından su aktığını görmek

Kahve falında evin tavanından su aktığını görmek eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile falı kapatan kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına, kişinin arkasından konuşan kimselerin yakınlar tarafından susturulacağına, bunun için sıkıntıya düşeceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, en doğru şekilde öğreneceğine, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına rivayet eder.

Kahve falında evin tavanından su aktığını gördüyseniz:

  • Karışık sinyaller kafa karıştırabilir.

Kahve falında evinin tavanından su aktığını görmek kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, kişinin kazancının çoğalacağına, işlerinin büyüyeceğine inanılır.

Kahve falında evin tavanından su aktığını görmek hak yolundan uzaklaşacağına inancını kaybedip, kulluk görevini ihmale edeceğine, eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine delalet eder.

Kahve falında evinin tavanının aktığını görmek koltuğunun yükseleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, ancak hiç beklemediği bir anda karşısına çıkabilecek bir olaya karşı çok dikkatli olması gerektiğine, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine alamet eder.

Kahve falında tavandan su akması görmek çok kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalıp çok büyük üzüntü ve endişe duyacağına, kişinin elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına delalettir.

Kahve falında tavandan su akmasını görmek başkasının sigarasını yakmak ise, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tavandan su aktığını görmek ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evin tavanından su damladığını görmek deyim yerindeyse elinin döneceğine, parasal olarak bir kriz yaşanacağına işarettir.

Kahve falında evinin tavanından su damladığını görmek yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına rivayet eder.