Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölüyor görmek

Kahve falında ölüyor görmek yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına, hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, şaşkın olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına yorulur.

Kahve falında ölüyor gördüyseniz:

  • İyi dinlemeniz öğrenmenize yardım edebilir.

Kahve falında ölülerin içinde olmak bir sebeple çok zarar göreceğine, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölüyle birlikte yemek yemek dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine delalettir.

Kahve falında ölü birinin ayağını görmek helal lokma yiyen fal sahibinin rızkının da sürekli artacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir ölünün mezarını değiştirmek ona özlemle sarılacağına, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine alamet eder.

Kahve falında ölü birinin kustuğunu görmek güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, dedikodu edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölüye hayır yapmak refah düzeyinin düşeceğine, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına rivayet eder.

Kahve falında ölü kırlangıç görmek herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine rivayet eder.

Kahve falında ölü ölü görmek sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına rivayet eder.