Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bulanık görmek

Kahve falında bulanık görmek eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bulanık gördüyseniz:

  • Kendinize yeni yollar yeni ufuklar açıyorsunuz.

Kahve falında çok bulanık su görmek çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, çok büyük bir endişeye kapılacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bulanık suda balıklar görmek onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, hayallerine kavuşacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine delalettir.

Kahve falında musluktan bulanık su aktığını görmek yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, huzurlu günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bulanık suyla yıkanmak falı kapatan kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bulanık suların üstünden atlamak kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine ancak bu kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bulanık suda yüzmek çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine rivayet eder.

Kahve falında bulanık yağmur yağdığını görmek ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine tabir olunur.

Kahve falında bulanık suya kapılmak her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine, dertlerinin biteceğine işarettir.