Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ata altın görmek

Kahve falında ata altın görmek sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, fal sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, dualarının karşılığını alacağına, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında ata altın gördüyseniz:

  • Olumsuz kişilerden uzak durun.

Kahve falında atatürk altını görmek işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine tabir olunur.

Kahve falında ata altını almak borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine, hayatı boyunca hep sevileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ata altın bulmak kazanç ve kar getireceğine, zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine yorulur.

Kahve falında ata altını görmek hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına rivayet eder.

Kahve falında atatürk resimli altın görmek özellikle günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, işlerinin bir anda bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ata altın görmek dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, borç ödemeye delalettir.

Kahve falında erkek ata binmek kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, çözümlere kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında atama yapıldığını görmek kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına delalet eder.